Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Tasarım paketi, kurumsallığı ön plana çıkarmak isteyen firmalar için hazırlanmıştır. Web ortamında rakiplerinin arasında parlayan ve tarzını yansıtan web site tasarımı ile ziyaretçilerinizin beğenisini toplayın. 

Kurumsal Web Tasarım Paketi Fiyatı : 499TL

(Fiyatlar + %18 KDV’dir.)

Paketin öne çıkan özelliği;

  • Yeni kurulacak olan siteler için 1 Yıllık Alan Adı Tescil masrafı ve Sunucu bedeli HEDİYE edilmektedir. Paketin fiyatına HERŞEY DAHİL ‘dir ve sürpriz ödemeler ile karşılaşmassınız.

Yeni hazırladığımız Kurumsal Web Tasarımlarda firmanızın renklerini göz önünde bulundurarak firmanızın ve web sitenizin bir bütünü temsil etmesine dikkat ediyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz tasarımlarda da sizin firmanız için uyarlama yapabiliyoruz.

Kurumsal Web Tasarımlar, Anasayfa, Hakkımızda, Vizyonumuz, Misyonumuz, Basında Biz, Ürünlerimiz, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, Resim Galerisi, Bize Ulaşın gibi sayfa isimlerini ve içeriklerini sizin belirleyeceğiniz 10 sayfaya kadar olan içerikten oluşmaktadır.  Bu sayfaların içeriklerini tasarım aşamasında bize göndererek ekletebilirsiniz ya da Kanyon Yönetim Paneli sayesinde daha sonradan sitenizin içeriğini siz de değiştirebilirsiniz.

FARKIMIZ

  • Arama motoru uyumlu (seo uyumlu)
  • Responsive tasarım (mobil uyumlu)
  • Renk uyumlu
  • Güvenli ve sorunsuz çalışan tasarım
  • Güncel internet sitesi
  • SEO danışmanlığı
  • %100 garantili tasarım
  • Beğenilmeyen web sitelerinden ücret talep etmiyoruz

Html5 Web Sitemizede bakınız.

Kurumsal Web Sitesi Nedir?

1447703474_latest_news_web_mockup_onlineKurumsal web sitesi şirketlerin saygınlığını belirler. Şirketler ürün yada hizmetlerini tanıtmak için profesyonel bir ekibe başvurmalıdır. Sitenin logosu şirketi en iyi şekilde temsil etmelidir. Kurumsal web sitesi sade ve anlaşılır olmalıdır. Şirketinizi en iyi şekilde temsil etmelidir. Web sitesi bir bütünlük içinde olmalıdır. İstenilen bilgiye kolayca ulaşılmalıdır. Ziyaretçilerin ulaşabileceği iletişim bilgileri ve iletişim formu olmalıdır. Güvenilir bir web sitesi olmalıdır. Kurumsal Web Sitesi sayesinde firmanızın 7/24 reklamı olur. Yapılan işte profesyonellik algısı yaratır. Şirketinizin ya da firmanızın dünyaya açılan bir penceresi olur.

Hızlı Kurulum & Hemen Teslim 100%
10 Sayfadan Oluşan İçerik 100%
Responsive (Mobil Uyumlu) 100%
Google SEO Uyumlu Altyapı 100%